Przedszkole „BAJKA” Konarzewo

Przedszkole „BAJKA” Konarzewo, e-mail: przedszkole@bajka-konarzewo.pl, telefon: 61 677-47-16

Wzory umów

Umowy rodziców z przedszkolem różnią się zależnie od trybu uczęszczania, jaki wybiorą rodzice. Udostępniamy wzory, które stanowią szablony umów.
 
Oczywiście, każda umowa może zawierać indywidualne ustalenia. Przykładowo w umowie z rodzicami dziecka, które ma dietę bezglutenową, zawiera się ustalenia dotyczące wyżywienia. Ponieważ przedszkole nie zapewnia diety bezglutenowej, dziecko spożywa posiłki dostarczane przez rodziców i na ich odpowiedzialność. Odpłatność jest wówczas inna, ponieważ nie nie płaci się za wyżywienie.
 
Standardowo umowy zawierane są do końca aktualnego roku szkolnego, ale umówić się można na inny termin.
 
Wpłata wpisowego moze zostać przesunięta w czasie lub rozłożona na raty – to też kwestia umowy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje. 
 
Z przyczyn formalnych umowa powinna zostać zawarta tak, aby dziecko bylo wychowankiem przedszkola od pierwszego dnia miesiąca.
 
Zainteresowanym udostępniamy wzory umów:
 
   w tzw. opcji sześciogodzinnej (do godz. 13-tej bez obiadu) - odpłatność 300 zł

   w opcji standardowej (do godz. 17-tej z obiadem) - odpłatność 500 zł.

W opcji standardowej dzieci otrzymują 3 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie i obiad, także ponadstandardową opiekę, tj. w  czasie po zajęciach programowych.
W opcji sześciogodzinnej dziecko otrzymuje dwa śniadania i jest odbierane przez rodziców przed obiadem. Pozostałe funkcje przedszkola nie różnią się od opcji standardowej. Nieodpłatnie dzieci uczestniczą także w zajęciach dodatkowych.
× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.